Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ελληνικα Γραμματοσημα

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 1:36 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Οποιος επιθυμει μΚΕ εχω οποται ευχαριστως αντι να αγοραζει κανεις απο εξω να παρει απο αυτες φυσικα σε λογικες τιμες και εφοσον τις δει πρωτιστως, για να μην υπαρχει καθε αμφιβολια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tasos στις Τετ Μάης 02, 2018 11:40 am, 2 φορές συνολικά

2Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 2:16 pm

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Tasos έγραψε:Οποιος επιθυμει μΚΕ εχω υπεραριθμες οποται ευχαριστως αντι να αγοραζει κανεις απο εξω να παρει απο αυτες φυσικα σε λογικες τιμες και εφοσον τις δει πρωτιστως για να μην υπαρχει καθε αμφιβολια!

Να τις δω παρακαλώ Shocked


_________________
Knowledge not shared is lost

3Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 2:19 pm

SHH_Egeo

SHH_Egeo

SHH_Egeo έγραψε:
Tasos έγραψε:Οποιος επιθυμει μΚΕ εχω υπεραριθμες οποται ευχαριστως αντι να αγοραζει κανεις απο εξω να παρει απο αυτες φυσικα σε λογικες τιμες και εφοσον τις δει πρωτιστως για να μην υπαρχει καθε αμφιβολια!

Να τις δω παρακαλώ Shocked

Απο τις κρεμασμένες ή έχεις και ξεκρέμαστες Very Happy ?


_________________
Knowledge not shared is lost

4Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 2:26 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Αυτες ηταν ξεκρεμαστες σε βαλιτσα χυμα.... τωρα αν εχουν σαρνιερα δεν τις εχω δει αυτο ομως βλεπεται.

5Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 3:19 pm

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Κι εγώ θα ήθελα, αφού βέβαια προηγηθεί ο επί των μΚΕ συνονόματος.

6Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 3:22 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

NikMar έγραψε:Κι εγώ θα ήθελα, αφού βέβαια προηγηθεί ο επί των μΚΕ συνονόματος.


Νικο μην ανυσηχεις ειναι τοσες πολλες που κανουμε πολλες πληρης συλλογες στα μικρα κεφαλια... σιγουρα μεσα τους ισως πεζουν και σφαλματα θα κανω μερικες καρτελες για να τις δειτε καποιες σαν αρχικα και αναλογα πρατουμε

7Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τετ Δεκ 06, 2017 3:24 pm

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Δεν ανησυχώ καθόλου γιατί γνωρίζω τους Ανθρώπους. Θα ανησυχούσα αν απλώς γνώριζα τα άτομα.

8Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τρι Ιαν 30, 2018 6:14 am

Theosal

Theosal

Τασο μην ξεχνάς και μενα?., γιατι εγω ταξινομώ και ξαναταξινομώ αλλα όλο τα ίδια μου βγαίνουν!!!!!

9Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Τρι Ιαν 30, 2018 9:46 am

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Αν εννοεις τα 30λ δεν σεχω ξεχασει θα τα βγαλω φωτο στοχω υποσχεθει εξαλλου!!! Αλλα εχω πεσει μετα τις γιορτες με τα μουτρα να ξεκαθαρισω τη εχω τη θελω και τη θα διωξω απο διπλοτριπλοπενταπλο πουχω... ειδικα τα φυλλα πουταν παρα πολλα ξεκινησα και τα ταξινομω και εκανα ενα ωραιο αλμπουμ.... παντως οποιος θελει κατι και τοχω διπλο ας μου πει γιατι ηδη εχω αρχισει και τα δινω.

10Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 12:23 pm

Theosal

Theosal

Βρε Τασο μην ξεχνάς και μΚΕ μαζεύω και απο ολα τα αλλα μαζεύω, όπως όλοι μας εδω μεσα....

11Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 12:56 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Το ξεχναω ε??? Χμμμ... ο Στρατος φταιει...μου πιανει την παρλα δυστυχως και ξεχνιεμε σορρυ σορρυ σορρυ !!!  Razz

12Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 1:06 pm

Theosal

Theosal

Ο Στράτος ή ο στρατός;;;;

Γιατί τον πρώτο να σου πιάνει την πάρλα το καταλαβαινω... τον δεύτερο να σου το κάνει λιγο δύσκολο αφου έφυγες, ετσι δεν ειναι;;;

13Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 1:07 pm

Theosal

Theosal

Και ας μην ξεχνάμε και το κληροδότημα της ηλικίας... η άνοια, η άνοια

14Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 1:42 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

ΣΤΡΑΤΟΣ στρατος Στρατος... με κυνηγαει... το βλεπεις???  Rolling Eyes cyclops cheers

15Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 2:15 pm

Theosal

Theosal

Απεταξάμην, τον στρατό, απεταξάμην.... αφου το είπες δεν το είπες;;;

16Ελληνικα Γραμματοσημα Empty Απ: Ελληνικα Γραμματοσημα Σαβ Απρ 21, 2018 2:51 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Τωρα αναμνηση....  Sleep

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης