Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

MERCURY-Ζήτηση

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1MERCURY-Ζήτηση Empty MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 12:45 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εντάξει,στα άμεσα ενδιαφέροντά μου είναι οι ΜΚΕ,ειδικότερα κάποια σφ.πλάκας που μου λείπουν,αλλά παράλληλα έχω αρκετά γραμμ.μεμονωμένα και σειρές,ακόμα και FDC που μου που δεν έχω, για να συμπληρώσω τα κενά μου.
Παραθέτω λοιπόν τα θέλω μου,είναι με νούμερα καταλόγου hellas, δίπλα γράφω τιμές 2016,και προσφέρω ανταλλαγή ή ακόμα και χρήματα,πάντα στην ατμόσφαιρα που επικρατεί εν έτη 2018 στις αγοραπωλησίες :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

2MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 12:56 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

ΦΠΗΚ-FDC

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ervimg.com/u/f62/19/78/01/03/dsc_0100.jpg[/img:0e09][/url]

3MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 1:00 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

''Νέες χώρες''

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

4MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 1:02 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Τέλος, κλασσική Γαλλία,νούμερα καταλόγου Yvert :


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

5MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 1:03 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Τέλος ,κλασσική Γαλλία,νούμερα καταλόγου Yvert :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

6MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Σαβ Φεβ 10, 2018 4:35 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Τριλιζα σκετη... Σταυρολεξο οριζοντιος και καθετος... θελει πολυ ψαξιμο ετσι τη ειναι τη... Εικονογραφημενο θαταν ακομα πιο ευκολο η εστω το Ετος και η εκδοση!!! Εχω αρκετα αλλα ετσι χρειαζετε μελετη... Razz

7MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Πεμ Φεβ 15, 2018 10:04 am

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Πανο με ποιο καταλογο ταχεις αριθμηση? Γιατι με τον Ερμη 2017 πουχω δεν ταιριαζουν.... (π.χ λες 1935 το 528) μηπως να αναφερεις και τον καταλογο για να καταλαβουν τη ζητας.
.

8MERCURY-Ζήτηση Empty Απ: MERCURY-Ζήτηση Παρ Μάης 04, 2018 10:20 pm

Admin

Admin
Admin

Μπήκα να δω αν είναι κλειδωμένο στους επισκέπτες,που τελικά δεν είναι αλλά οκ!,και είδα και το μυνημά σου,εντάξει μωρέ ούτε τρεις κλεισμένοι μήνες μεχρι να απαντήσω...Rolling Eyes Embarassed
Η αρίθμηση φίλε Τάσο είναι απο τον Hellas

https://philotelists.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης