Ασία-Μέση Ανατολή

Πήγαινε κάτω

Γραμματόσημα Τουρκίας

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Σαβ Οκτ 28, 2017 6:56 pm

Οθωμανικα γραμματοσημα του 1913 με την Αδριανούπολη

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Ασία-Μέση Ανατολή

Δημοσίευση από Admin Την / Το Παρ Νοε 03, 2017 10:44 pm

Θέλω εδώ να σε συγχαρώ για τα πολλά γραμματόσημα που ανεβάζεις σε όλα σχεδόν τα πεδία ,απο την φοβερή συλλογή σου,κάνεις πολύ ενδιαφέρον συνολικά το φόρουμ Exclamation

Τώρα τα τούρκικα,ενω έχω κάποια,καθαρα σαν ενότητα κλασσικής περιόδου,γιατι και δεν μου αρέσουν και για ιδεολογικούς λόγους δεν τα συμπαθώ ιδιαίτερα,είναι δύσκολα σαν όλα τα αραβικής γραφής και αισθητικής[με εξαίρεση τα Αιγυπτιακά γιατι εκεί έχουν αγγλική αισθητική]
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2017

http://philotelists.forumgreek.com

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Σαβ Νοε 04, 2017 8:12 am

Admin έγραψε:Θέλω εδώ να σε συγχαρώ για τα πολλά γραμματόσημα που ανεβάζεις σε όλα σχεδόν τα πεδία ,απο την φοβερή συλλογή σου,κάνεις πολύ ενδιαφέρον συνολικά το φόρουμ Exclamation

Τώρα τα τούρκικα,ενω έχω κάποια,καθαρα σαν ενότητα κλασσικής περιόδου,γιατι και δεν μου αρέσουν και για ιδεολογικούς λόγους δεν τα συμπαθώ ιδιαίτερα,είναι δύσκολα σαν όλα τα αραβικής γραφής και αισθητικής[με εξαίρεση τα Αιγυπτιακά γιατι εκεί έχουν αγγλική αισθητική]

Ευχαριστω αλλα ευχαριστω και ολοι την παρεα γιατι και εγω μαθαινω πολλα πραγματα μεσα απο το φορουμ παρακινωντας με ολοι σας. Και να ξερεις ο παραγων ανθρωπος εχει σημασια για ολα αυτα... εχω ενα ρητο που το λεω και στην λεσχη πουχω ιδρυση.... Η παρουσια μας ειναι η δυναμη μας!!! Ετσι και εδω σαυτο το πεδιο η δικια μας!!! Βαζοντας μαθαινουμε πολλα και σε ολα τα πεδια κατι απο λιγο....ολα ενδιαφεροντα φυσικα! Το πειραγμα επιβαλεται γιατι ειναι το αλατοπιπερο της ζωης....αρκει να μην επηρεαζει..την ψυχη! Αρκετα ειπα πρωι πρωι την καλημερα μου σε ολους και ετσι δυνατα να μαθαινουμε πραματα!!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από SHH_Egeo Την / Το Σαβ Νοε 04, 2017 10:34 am

Εμένα αντιθέτως μου αρέσουν πολύ.
Ενα της Οθωμανικής Αυτοκρατορίας του 1876.Εποχής ΜΚΕ.Θαυμάστε το!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2017
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης