Παρατηρήσεις,απορίες ,σχόλια.

Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις,απορίες ,σχόλια.

Δημοσίευση από Admin Την / Το Παρ Ιουν 08, 2018 11:30 am

Ανοίγω αυτο το τόπικ με σκοπό εδώ να γράφουμε τις απόρίες μας πάνω στο εκθεσιακό πεδίο.
Εγω απο πλευράς μου με την πολυ μικρή πείρα που απόκτησα απο την συμμετοχή μου στη Ερμής 17 θα προσπαθήσω να δώσω απαντήσεις σε αυτα τα θέματα,αλλά πιστεύω και οι άλλοι φίλοι εκθέτες που είναι μέλη του φόρουμ θα συμβάλλουν και αυτοί σε απαντήσεις σε τυχόν μελλοντικές απορίες.
Οσο αφορά το έκθεμα που πήρα μέρος στη Ερμής 17, γράφω στο τόπικ μου ,κάτω, την αναλυτική βαθμολογία που πήρα,ένα στοιχείο που πιστεύω να φανεί χρήσιμο....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Παρ Ιουν 29, 2018 12:16 pm, 1 φορά
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2017

http://philotelists.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Παρατηρήσεις,απορίες ,σχόλια.

Δημοσίευση από Νίκος Βαρουξής Την / Το Παρ Ιουν 08, 2018 1:19 pm

Πάνο εξαιρετική ιδέα.
Θα μπορούσες ίσως να ανεβάσεις το αποτέλεσμα σε πίνακα οπότε να μπορεί να διαβαστεί πιο εύκολα και ίσως μερικές λεπτομέρειες, όπως πιο είναι το άριστα ή τι σημαίνει το F στο τέλος.
Σε ευχαριστώ έτσι κι αλλιώς.
Και πάλι συγχαρητήρια.
Νίκος Βαρουξής

Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2017
Τόπος : ΒΟΛΟΣ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Παναγιώτης Ρασσιάς Την / Το Παρ Ιουν 08, 2018 3:22 pm

Ευχαριστώ φίλε μου, δεν ήταν και καμιά φοβερή σκέψη,απλά,έχοντας στο μυαλό μου φίλους που έχουν εκθεσιακες ανησυχίες θεώρησα πώς θα βοηθηθούν αν μάθουν τι/που/γιατι σε θέματα βαθμολογίας συλλογών.
Παναγιώτης Ρασσιάς

Αριθμός μηνυμάτων : 1476
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2017

Δημοσίευση από Admin Την / Το Κυρ Νοε 04, 2018 10:04 pm

Γνωρίζοντας ήδη δύο φίλους μας,μέλη του φόρουμ,που έχουν στο μυαλό τους να πάρουν μέρος σε μιά έκθεση με εκθέματα ενός πλαισιού,αλλά και οποιοσδήποτε σκέφτεται μια τέτοια κίνηση,παραθέτω το παρακάτω πίνακα:

,και βλέπουμε,ειδικά στα κόκκινα κυκλωμένα,ύψιστες διακρίσεις σε αυτου του τύπου εκθεμάτων,δηλ.κατάκτηση χρυσου μεταλλίου σε ενός πλαισιου έκθεμα.
Admin
Admin

Δημοσίευση από Παναγιώτης Ρασσιάς Την / Το Πεμ Νοε 08, 2018 12:52 am

Στο τελευταιο τευχος.της Φιλοτελειας αναφερει οτι στις 17 με 20 Σεπτεμβριου 2020 θα γινει βαλκανικη εκθεση στο Βουκουρεστι.
Αυτες οι εκθεσεις ειναι με συμμετοχή των εξι χωρων αλλα και αλλων προσκαλεσμενων..Το επιπεδο ειναι υψήλό και ειδικά σε μια προηγμενη φιλοτ.χωρα που ειναι η Ρουμανία ακομα καλυτερα.
Αρα λοιπον εχουμε σχεδον δύο  χρόνια

για να μελετησουμέ,να ψωνισοϋμε,να ετοιμαστουμε,μια ωραια προθερμανση για την επομενη χρονια,που πλεον εκεί εχουμε τη  Νοτος 21.
Παναγιώτης Ρασσιάς

Αριθμός μηνυμάτων : 1476
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2017

Δημοσίευση από Admin Σήμερα στις 11:58 am

Παναγιώτης Ρασσιάς έγραψε:Στο τελευταιο τευχος.της Φιλοτελειας αναφερει οτι στις 17 με 20 Σεπτεμβριου 2020 θα γινει βαλκανικη εκθεση στο Βουκουρεστι.
Αυτες οι εκθεσεις ειναι με συμμετοχή των εξι χωρων αλλα και αλλων προσκαλεσμενων..Το επιπεδο ειναι υψήλό και ειδικά σε μια προηγμενη φιλοτ.χωρα που ειναι η Ρουμανία ακομα καλυτερα.
Αρα λοιπον εχουμε σχεδον δύο  χρόνια

για να μελετησουμέ,να ψωνισοϋμε,να ετοιμαστουμε,μια ωραια προθερμανση για την επομενη χρονια,που πλεον εκεί εχουμε τη  Νοτος 21.

...αλλά επειδή ο καιρός; περνά γρήγορα,των φρονίμων...

Admin
Admin

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης