Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ελληνική Φιλοτελική Εταιρία,Ακαδημίας 57

+6
Νίκος Βαρουξής
SHH_Egeo
Admin
giovanoukos
Varg83
Παναγιώτης Ρασσιάς
10 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Την Τετάρτη το απόγευμα θα ξεκινήσω για τα γραφεία της ΕΦΕ,γύρω στις 19'30,για αγορά παλιών Φιλοτελειών,ενημέρωση για την ίδρυση του νέου φόρουμ,μπορει και ραντεβού με τον κ.Χαζάπη για ένα φιλοτελικό θέμα.
Οσοι επιθυμούν να παραβρεθούν,η διέυθυνση είναι Ακαδημίας 57,4ος όροφος 18'00 με 21'00.

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Μετά απο την πολύ εποικοδομητική  επίσκεψη στα γραφεία της ΕΦΕ,ανανεώνεται και πάλι η  πρόθεση για επίσκεψη την προσεχή Τεταρτη.
Γραφω για τον χαρακτήρα που πήρε η επίσκεψή μας* καθώς στον άνετο και κλιματιζόμενο χώρο του εντευκτηρίου παρεβρίσκονταν ο πρόεδρος,Ι.Χαλβατζιδόπουλος,ο επίτιμος,Α.Βιρβίλης{σε φοβερή φόρμα},γνωστοί συλλέκτες όπως ο Α.Γαληνός,ο expert στα κρητικά Μ.Μυλωνάκης,ο γ.γ. της ΦΕΑ γ.γ.Γ.Χαβάτζας και πολλοί άλλοι.
Πήραμε παλιά τεύχη Φιλοτέλεια,κοινωνήσαμε στους φίλους ομοϊδεάτες την ύπαρξη του φόρουμ μας,μοιράζοντας και κάρτες εκτυπωμένες για την περίπτωση,προσκληθήκαμε και για δείπνο μετά της ομήγυρης,άλλο βέβαια που δεν μπορύσαμε για τεχνικούς λόγους να πάμε....
Ολα καλά και πολύ καλά στο φιλοτελικό σωματείο μας Very Happy

* ο πληθυντικός δεν είναι σχηματικός γιατι παρεβρεθήκαμε δύο,μαζι με τον κ.SHH



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mercury στις Πεμ Ιουλ 27, 2017 1:43 am, 2 φορές συνολικά

Varg83

Varg83

Mercury για την επομενη επισκεψη εχε και μενα υποψη σου μιας και θα ειμαι Αθηνα!

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Πολύ ωραία,λοιπόν την Τετάρτη παίρνω το ποδηλατάκι μου και θα είμαι απο τις 19'15 με και μιση,στα γραφεία της ΕΦΕ.
Θα έχω μαζί μου και υλικό,βάση για την συζήτηση που θα έχω με τον έφορο της Φιλοτέλειας,ΜΚΕ κτλ.... Cool

Varg83

Varg83

Ok λοιπον εκλεισε! Θα παρω κ εγω το μηχανοκινητο "ποδηλατακι" μου (vstrom) και θα τα πουμε απο κοντα.

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Αααα,να κάνουμε και ''κόντρες'' στην Ακαδημίας τώρα που δεν έχει πολλά αυτοκίνητα,δεν νομίζω να είναι απο μετατραπή και να έχεις βάλει βενζινοκινητήρα,γιατι δεν παίζω ,εμενα είναι ηλεκτρικό Very Happy

Varg83

Varg83

Να δωσουμε ραντεβου στο φαναρι της Νομικης Very Happy Very Happy για την κοντρα χαχα

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Και ασφαλώς ο ασχετος με μηχανές,εγώ,νόμιζα ότι η v strom είναι μάρκα ποδηλάτου... Rolling Eyes
Κατά τ'άλλα η επίσκεψη στην ΕΦΕ το απόγευμα ήταν ,όπως πάντα,πολύ επικοδομητική.
Γνωριμία απο κοντά με άλλους φιλοτελιστές,με πάνω απο 20 άτομα στους κλιματιζόμενους χώρους του εντευκτηρίου,παραβρέθηκαν ακόμα,ο επίτιμος πρόεδρος Α.Βιρβίλης,ο υπέυθυνος της Φιλοτέλειας Κ.Χαζάπης,και βεβαίως δυναμική είσοδος απο εμένα,τον varg83 και τον G.T.P.,σαν παρουσία και του φόρουμ στο φιλοτελικό σωματείο μας.
Το ραντεβού λοιπόν ανανεώνεται για κάποια Κυριακή πρωί,στα τέλη του μήνα,να κάνουμε και τα ψώνια μας απο τις συλλογές της ΕΦΕ Smile

Κυρ SHH που ήσουν ?

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Και ασφαλώς ο ασχετος με μηχανές,εγώ,νόμιζα ότι η v strom είναι μάρκα ποδηλάτου... Rolling Eyes
Κατά τ'άλλα η επίσκεψη στην ΕΦΕ το απόγευμα ήταν ,όπως πάντα,πολύ επικοδομητική.
Γνωριμία απο κοντά με άλλους φιλοτελιστές,με πάνω απο 20 άτομα στους κλιματιζόμενους χώρους του εντευκτηρίου,παραβρέθηκαν ακόμα,ο επίτιμος πρόεδρος Α.Βιρβίλης,ο υπέυθυνος της Φιλοτέλειας Κ.Χαζάπης,και βεβαίως δυναμική είσοδος απο εμένα,τον varg83 και τον G.T.P.,σαν παρουσία και του φόρουμ στο φιλοτελικό σωματείο μας.
Το ραντεβού λοιπόν ανανεώνεται για κάποια Κυριακή πρωί,στα τέλη του μήνα,να κάνουμε και τα ψώνια μας απο τις συλλογές της ΕΦΕ Smile

Κυρ SHH που ήσουν ?

Ανέβαζα ένα ενδιαφέρον θέμα Smile

giovanoukos

giovanoukos

Mercury έγραψε:Μετά απο την πολύ εποικοδομητική  επίσκεψη στα γραφεία της ΕΦΕ,ανανεώνεται και πάλι η  πρόθεση για επίσκεψη την προσεχή Τεταρτη.
Γραφω για τον χαρακτήρα που πήρε η επίσκεψή μας* καθώς στον άνετο και κλιματιζόμενο χώρο του εντευκτηρίου παρεβρίσκονταν ο πρόεδρος,Ι.Χαλβατζιδόπουλος,ο επίτιμος,Α.Βιρβίλης{σε φοβερή φόρμα},γνωστοί συλλέκτες όπως ο Α.Γαληνός,ο expert στα κρητικά Μ.Μυλωνάκης,ο γ.γ. της ΦΕΑ γ.γ.Γ.Χαβάτζας και πολλοί άλλοι.
Πήραμε παλιά τεύχη Φιλοτέλεια,κοινωνήσαμε στους φίλους ομοϊδεάτες την ύπαρξη του φόρουμ μας,μοιράζοντας και κάρτες εκτυπωμένες για την περίπτωση,προσκληθήκαμε και για δείπνο μετά της ομήγυρης,άλλο βέβαια που δεν μπορύσαμε για τεχνικούς λόγους να πάμε....
Ολα καλά και πολύ καλά στο φιλοτελικό σωματείο μας Very Happy

* ο πληθυντικός δεν είναι σχηματικός γιατι παρεβρεθήκαμε δύο,μαζι με τον κ.SHH

Παιδά καλησπέρα , σημερα εκανα εγραφη στην σελίδα , και προσπαθω να την μάθω , σχετικά με το ανω δημοσίευμα θα ηθελα να κάνω μια διόρθωση , γράψατε απο λάθος οτι ειμαι γ,γ της ΦΕΑ , πρεπει να σας ενημεώσω οτι ειμαι στο ΔΣ της ΦΕΑ αλλα οχι γ.γ. , γ.γ ειναι ο Κος. Αργύρης Γιαννακόπουλος , σας ευχαριστω.



Admin

Admin
Admin

Μια ενημερώση προς όλους τους Αθηναίους φίλους του φορουμ,αλλά και όσους πιθανο να είναι αυτες τις μέρες στη πρωτεύουσα,οι κ.κ.,mercury,SHH EGEO{ Cool },και πιθανώτατα valeroi,μπορει και g.t.p.[ο άορατος χρήστης !],θα παραβρεθούμε στα γραφεία της εταιρίας,ημέρα Τετάρτη στις 18'30 ,πάνω-κάτω.
Μια καλή ιδέα λοιπόν για ένα ωραίο φιλοτελικό,με κοινωνική διάσταση απόγευμα-εκει αγαπητέ giovvanoukos,που ελπίζω να είστε και εσείς,θα τα πούμε και απο κοντά Smile

https://philotelists.forumgreek.com

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Μια Τετάρτη απόγευμα καλή ώρα..
Με τον αείμνηστο δάσκαλο Ιωαννίδη..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


_________________
Knowledge not shared is lost

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Αγαπητοί φίλοι σας ενημερώνω πως αύριο θα κατηφορίσω προς Ακαδημίας,υπολογίζω πως θα είμαι εκεί γύρω στις 8 με 8 παρά.
Οποιός καλός κύριος θέλει να μια ευκαιρία για φιλοτελική παρέα Smile

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Αγαπητοί φίλοι σας ενημερώνω πως αύριο θα κατηφορίσω προς Ακαδημίας,υπολογίζω πως θα είμαι εκεί γύρω στις 8 με 8 παρά.
Οποιός καλός κύριος θέλει να μια ευκαιρία για φιλοτελική παρέα Smile

Εμένα δεν με βλέπω,μην ξεχάσεις τις Φιλοτέλειες!
Μια και πας,μπορείς να βρείς το πρόγραμμα με τους εκθέτες?
Τι εκθέματα θα έχει?


_________________
Knowledge not shared is lost

SHH_Egeo

SHH_Egeo

[quote="SHH_Egeo"]
Mercury έγραψε:Αγαπητοί φίλοι σας ενημερώνω πως αύριο θα κατηφορίσω προς Ακαδημίας,υπολογίζω πως θα είμαι εκεί γύρω στις 8 με 8 παρά.
Οποιός καλός κύριος θέλει να μια ευκαιρία για φιλοτελική παρέα Smile

Εμένα δεν με βλέπω,μην ξεχάσεις τις Φιλοτέλειες μου!
Μια και πας,μπορείς να βρείς το πρόγραμμα με τους εκθέτες?
Τι εκθέματα θα έχει?


_________________
Knowledge not shared is lost

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Κοίτα απο τι στιγμή που είναι διοργάνωση άλλου σωματείου μάλλον δύσκολο,απο την άλλη γιατι δεν κοιτάς αν έχει site η ΦΕΑ?

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Κοίτα απο τι στιγμή που είναι διοργάνωση άλλου σωματείου μάλλον δύσκολο,απο την άλλη γιατι δεν κοιτάς αν έχει site η ΦΕΑ?

Θα το δω, έχω στείλει μέιλ στην ΕΦΕ


_________________
Knowledge not shared is lost

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Κοίτα απο τι στιγμή που είναι διοργάνωση άλλου σωματείου μάλλον δύσκολο,απο την άλλη γιατι δεν κοιτάς αν έχει site η ΦΕΑ?

Ας μην σχολιάσω καλύτερα confused
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


_________________
Knowledge not shared is lost

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Καλησπέρα. Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαστε κι εμείς (Μαρίνα κι εγώ) εκεί. Αν έχεις χρόνο, θα έχω μαζί μου και τα αποκτήματα να τα δεις από κοντά. Έχω σκοπό να κάνω κι εγγραφή οπότε μπορεί να πάμε νωρίτερα.

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εγώ θα έρθω ασυνόδευτος.... Embarassed Very Happy
...και δεν θα έχω χρόνο για μετά,καφε/πάστα/τζιν τόνικ,αλλά θα κάνουμε παρέα αν θέλετε,μέχρι να κλείσει η Εφε,γύρω δηλ.στις 9

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης