Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πανελλήνια έκθεση Ερμής 2017,28/10-05/10

+5
Νίκος Βαρουξής
Valeroi
Παναγιώτης Ρασσιάς
SHH_Egeo
Admin
9 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Η έκθεση εγκαινιάζεται το Σάββατο 28/10 στις 19:00.
Ώρες λειτουργίας :
Δευτέρα έως Παρασκευή 10:00 - 20:00
Σάββατο και Κυριακή 10:00 - 21:00
Καλή διασκέδαση και γνώση και όνειρα να έχουμε.

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Μιά λαδόκολλα βλέπω κοντά.Χμμμ scratch

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Γύρω από την έκθεση υπάρχουν αρκετά και καλά καταστήματα τέρψης και των αισθήσεων της όσφρησης και της γεύσης που θα είναι παραπονεμένες μετά την επίσκεψη.

Επισκέπτης


Επισκέπτης

SHH_Egeo έγραψε:Μιά λαδόκολλα βλέπω κοντά.Χμμμ scratch


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Για να ετοιμαζόμαστε σιγά,σιγα για την έκθεση... Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Για να ετοιμαζόμαστε σιγά,σιγα για την έκθεση... Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Μπράβο Mercury!
Σε λίγο καιρό λόγω του συνωστισμού βλέπω για να γίνει κάποιος μέλος να πρέπει να περάσει τέστ φιλοτελικών γνώσεων και καλής συμπεριφοράς Cool

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Μόλις έλαβα την πρόσκληση απο άλλο φίλο εκθέτη.Την ανεβάζω γιατί αναφέρει και Μέσα μαζικής μεταφοράς.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Να ευχηθω τα καλυτερα σε οσους συμμετεχουν απο το Φορουμ ενεργα στην εκθεση αυτη!!! I love you

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ευχαριστώ αγαπητε,εμεις είπαμε θα τα πούμε την Τρίτη
Τώρα θα σας πω τα περι διαδρομής.
Ή απο Αχαρνων,με πολλά φανάρια,πολυεθνικές εικόνες,το βρίσκεις ευκολα,είναι απέναντι απο ένα υπερσκλαβενίτη,δεν έχει καλη πρόσβαση πρέπει να πας γύρω γύρω του,δεν έχει ''φάτσα'' στη Αχαρνων...
Ο άλλος, Αττική ,έξοδο στη εθνική προς Πειραια και δεξιά μετα απο κάποιο διάστημα σε παράδρομο,στο ύψος μιας τεράστιας μάντρας αυτοκινητων,mega κατι λέγετε,και μετα κάπου αναστροφή στη Αχαρνων.

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Mercury έγραψε:[αν ήταν στο χέρι μου θα νοίκιαζα αυτοκινούμενο και θα κοιμόμουν απ'έξω Laughing ]


Camper-ιστα σε κοβω φιλε μου...βλεπω σαρεσουν τα αυτοκινουμενα Very Happy

Αποψε θαναι κανενας στην εκθεση? Βρηκα λιγο κενο ισως παω να παρω μια γευση! κατα της 6

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εγώ είμαι τώρα στο κατάστημα,στη έκθεση θα πάω την Τρίτη ,όπως έχουμε πει.
Τώρα μερικά ενδιαφέροντα απο τις δύο πρώτες μέρες.
Πρώτη μέρα,έναρξη με ομιλίες καλωσορίσματος και πλήθος κόσμου ,υπολογίζω πάνω απο 150-200 άνθρωποι,πολύ προσεγμένη,ανθρώπινη έκθεση,με τους διοργανωτες ευγενέστατους και εξυπηρετικότατους σε ότι θελήσαμε,με λίγα λόγια μια πολύ πετυχημένη έκθεση.Τα εκθέματα πολύ ενδιαφέροντα,λόγω του ότι έπαιρνα και εγώ μέρος δεν είχα χρόνο να δω με την ησυχία μου τα εκθέματα,θα το κάνω σίγουρα την Τρίτη.
Και αυτο συνεχίστηκε σήμερα,πάλι πολυς κόσμος,σίγουρα πιο ''ψαγμένος'' καθώς εδώ είχαμε καθαρα φιλοτελικούς επισκέπτες,και παρουσία τουλάχιστον δέκα φιλοτελιστές που έχουμε γνωριστεί διαδικτυακά,μερικά ονόματα,SHH,valeroi,panos stamp,nikmar,kostakis88,gvanoukos,dleogr,gjmini[οι δύο τελευταιοι σύντομα και  στη παρέα μας]εγώ,και έπονται το απόγευμα άλλοι δύο,ο ένας και μέλος μας heretic,και ένας ακόμα...
Αρα σήμερα αγαπητε΄tasos με επίκεντρο το έκθεμά μου σίγουρα θα βρεις δύο φίλους που θα είναι εκει το απόγευμα,Δημητρης,Βασίλης, Smile
Φωτο απο την χθεσινή μέρα,
γενικής άποψης:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

SHH-egeo με τον μεγάλο μελετητή και εκθέτη Μ.Πετραδάκη,

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και τέλος ένας ευτυχισμένος συλλέκτης ΜΚΕ,μαζί με τον ''μεγάλο'' Ι.Περιστάνογλου και ασφαλώς τον διάσημο Ν.Ζαφειρακόπουλο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Varg83

Varg83

Πάνο έγω δυστυχώς δεν μπόρεσα να ανέβω. Ελπίζω τα καλύτερα για το έκθεμά σου και ανυπομονώ να ανεβάσεις πολλές φωτό!

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ξέρεις,ψιλοφαίνεταιστο βάθος στη φωτο Cool
Μέ το πέρας της έκθεσης θα το ''ανεβάσω' σε πλήρη έκταση και θα τα συζητήσουμε πολύ ωραία !

kostakis88



μιας και σημερα πηγα και εγω στην εκθεση,αν και δεν βγαλαμε φωτο,οφειλω να ομολογησω οτι ηταν πολυ ομορφα!συναντησα μελη που γνωριζα αλλα και αρκετα νεα μελη,ειδαμε εξαιρετικα εκθεματα,και συζητησαμε για πολλα πραγματα,φιλοτελικα και μη!!αν μπορεσετε να πατε και αλλοι.θα περασετε πολυ ομορφα!!ανυπομονω για την επομενη εκθεση και φυσικα για την επομενη συναντηση μας!!πανο,καλη επιτχια!!

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ευχαριστώ φίλε Κώστα,εγώ όπως γράφω και παραπάνω θα ξαναπάω την Τρίτη γύρω στις 18'30 με 19'00 ως τις 20'30 περίπου.Μετά βλέπουμε μάλλον θα πεταχτώ και μια βόλτα το Σάββατο το απομεσήμερο να δω και τα άλλα εκθέματα.

kostakis88



εγω δυστυχως φευγω αυριο για σπαρτη και θα λειπω ολη την εβδομαδα,οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω στην β περιοδο,αν και θα το ηθελα να δω καποια εκθεματα... Sad

SHH_Egeo

SHH_Egeo

kostakis88 έγραψε:αν και δεν βγαλαμε φωτο,οφειλω να ομολογησω οτι ηταν πολυ ομορφα

Ελειπε ο φωτογράφος,γιαυτό δεν βγήκε φωτό στον καφέ Rolling Eyes
Πάνο καλή επιτυχία και απο εμένα,μιάς και πήρες το βάπτισμα Cool
Πάμε και για την δεύτερη εβδομάδα με δυνατά εκθέματα,με βραβευμένες συλλογές όπως του δάσκαλου Μιχάλη Πετραδάκη Smile

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Παντου υπαρχει ενας παπαρατσι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Συγχαρητηρια υπεροχη η Εκθεση... πολλα πεδια μελετης πραγματικα το χαρηκα!!! Γνωρισα τον Νικ και τον heretic και απο αλλο φορουμ (ddimitris)
Αλλα οπως παντα κοντοσταθηκα εδω.... και αφου πηγα παντου(μου αρεσε το πεδιο με τα ποδοσφαιρικα) ξαναγυρισα εδω!!! Χαζευα αρκετη ωρα το "σεντονι" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Πολλα μπραβο Merc καλη επιτυχια!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ναι αλλά πιστεύω να ισχύει για την Τρίτη απο πλευράς σου

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Οπως ειπαμε Θα ερθω για να δω εσενα και το "σεντονι" cyclops ισχυει! Τωρα αν και κανενας αλλος μπορει ευχαριστως για να ειδωθουμε ευκαιρια ειναι!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης