Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Empty ''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Τρι Νοε 28, 2017 12:38 pm

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εχω πλήρη Ελλάδα μέχρι το 2004
Εχω όμως και αρκετές διπλές σειρές της περιόδου 1965-1987,που κάποιες απο αυτές τις προσφέρω δωρεάν σε όποιον φίλο του φόρουμ θέλει να συμπληρώσει την συλλογή του με κάποια σειρά που του λείπει.

Δεν χαρίζω πάνω απο πέντε σειρές.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Varg83

Varg83

Black Tuesday λέμε ε???? Laughing

Επισκέπτης


Επισκέπτης

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Theosal

Theosal

Καλημέρα, εκείνο το τευχίδιο του '84 καθώς και τα χριστούγεννα (φεγιέ) με ενδιαφέρουν ....

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Αυτα μαζι και με κάτι ακόμα θα σε περιμένουν Wink Wink

Theosal

Theosal

Με κάνεις και ανησυχώ .... οι μέρες είναι πονηρές και κρύβουν πολλές εκπλήξεις!!!

Συν το ότι θα είναι εδώ ο Ερντογάν ... και μαζί με τους Κούρδους αντάρτες.... Έχεις καμία σχέση;;;

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Θα δεις...
Ολα στην ώρα τους Smile

Theosal

Theosal

Φίλτατε τσιφ (τσαφ τσουφ), επειδή προσπαθώ να φτιάξω συλλογή και ταυτόχρονα να τραβήξω στον χωρο μας τον βαφτιστικό μου, θα μου χαρίσεις κάποιες σειρουλες σου απο την δεκαετία του ‘80;;; Σε ευχαριστω πολυ τσιφούλη

9''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Empty Απ: ''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Σαβ Μάης 26, 2018 11:15 am

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ακού λέει,να κανονιστουμε,ή όταν ερθεις ή στα ταχυδρομώ

10''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Empty Απ: ''κατάστημα'' MERCURY β] δωρεές Σαβ Μάης 26, 2018 11:30 am

Theosal

Theosal

Τριτη απόγευμα ειμαι αθηνα και παλι, αλλα φεύγω νωρις το βραδάκι της Τετάρτης, όποτε δεν μπορω να κανονισω κατι συγκεκριμένο...
Δες εσυ τι μπορεις να κανεις...

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης