Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ελληνική Φιλοτελική Εταιρία,Ακαδημίας 57

+6
Νίκος Βαρουξής
SHH_Egeo
Admin
giovanoukos
Varg83
Παναγιώτης Ρασσιάς
10 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

...και θα μπορούσε να τραβήξει παραπάνω αλλά οι υπόλοιποι είχαν ραντεβού σε ταβέρνα...
Πάντα ωραία στην Εφε ,είδαν και φρασκάδα με νέα πρόσωπα αφου ο φίλος μας nikmar συνοδευόταν απο την γυναίκα του,να σημειώσω εδώ ότι πρώτη φορά βλέπω γυναίκα φιλοτελιστή με τόση προσαρμοστικότητα και ενδιαφέρον στα φιλοτελικά !,πάντα με κόσμο στα γραφεία,αν δεν έτρωγα και την ψυχρολουσία που έμεινα με το...έκθεμα στο χέρι θα ήταν όλα τέλεια.
Α,σου πήρα και τα τεύχη σου,κυρ shh

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Αφου δεν το γραφει ο varg ας το κάνω εγώ,
με αφορμή λοιπον της άνοδο του φίλου μας απο το νησί,έχουμε πει να συναντηθούμε,για αρχή,στην ΕΦΕ,Κυριακή 26,δηλ.αυτή που έρχετε.
Αρα δεν θέλει και πολλά πολλά,όποιος επιθυμεί ένα ωραίο φιλοτελικό και κοινωνικής διάστασης πρωινό Κυριακής δεν έχει να το σκεφτει καθόλου Smile

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Count me in όπως λένε και στο χωρίον της Μακρυρράχης Πηλίου, από όπου και κατάγομαι.
Πιστεύω πως μία καλή ώρα είναι γύρω στις 11:00 εκτός αν έχετε μιλήσει για κάτι διαφορετικό, οπότε απλά ενημερώστε.

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εγώ θα πάω και λίγο νωρίτερα

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Θα είμαι και εγώ εκει μεταξύ 10.30-11.00

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Πολύ ωραία,όπως πάντα,στα γραφεία του σωματείου μας,με πολυ ΜΚΕ κουβέντα,και γνωριμία με ένα καινουργιο φίλο,άλλου συλλεκτικού πεδίου...για την ώρα Smile

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury βλέπω καλύτερες επιλογές Smile
Γωνία μΚΕ,folded paper MKE,άντε και σε σολφερίνο Cool

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Οποιος όμως κρύβεται ξέρεις τι είναι ,ε? queen flower

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Καλα περασατε βλεπω.... (βεβαια χωμενους στα γραμματοσημα σας βλεπω)
Κανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] κανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] τιποτα???? Ελειπα να σας παροτρυνω φαινεται.... κριμα αλλη φορα!!!  Razz

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

...και η άλλη φορά δεν είναι μακρια,και τότε θα μας κάνεις την τιμή κυρ Τάσο να έρθεις,είναι στη κάθδδο του theosal,οπότε κάτι καλό θα κανονίσουμε Cool

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα και σας εύχομαι ολόψυχα καλή και δημιουργική χρονιά σε όλα τα επίπεδα !
Παράλληλα θέλω να σας ενημερώσω πως θα πάω αυριο το απόγευμα μια βόλτα απο το φιλοτελικό σωματείο μας ,γύρω στις επτα παρα και θα κάτσω λογικά τουλάχιστον μέχρι τις οκτώ και μισή.
Αρα μια καλή ευκαιρία να ανταλλάξουμε ευχές και από κοντά Smile

Admin

Admin
Admin

Θελω να μεταφέρω στους αγαπητούς φίλους
SHH-egeo,
midili
nikmar
valeroi
που είναι μέλη της ΕΦΕ,και στους
trifonas
varg ?
που γνωρίζω ότι είναι,αλλά το ενδιαφέρον είναι αν έχουν δηλώσει κατοικία Αθηνών,ότι στις 4/2 Κυριακή θα γίνει συνέλευση στα γραφεία της εταιρίας,απολογισμός χρονιάς,ψηφοφορία ανάδειξης νέων μελών και προέδρου,αλλά το σημαντικότερο,που μου το τόνισαν, σήμερα που πήγα, ιδιαίτερα:
τροποποίηση καταστατικού
ενέργεια που έχει να γίνει απο την δεκαετία του '70 !
Στη περίπτωςση που κάποιος δεν μπορει να έρθει,και σε συνδυασμό του γεγονότος ότι επειδή είναι Κυριακή και εγώ, καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μπορώ,υπάρχει και αυτη η δυνατότητα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

η οποία έχει ισχύ αν το μέλος έχει τοκτοποιημένο το 2018[εγώ πλήρωσα σήμερα Cool ]

https://philotelists.forumgreek.com

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Πρέπει να παρευρεθούμε όλοι
Σχετικά με το καταστατικό γνωρίζουμε κάτι περισσότερο?
Σχετικά με μέλη διοικ.συμβουλίου και πρόεδρο?

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ε,καλά,ξέρεις ότι δεν είναι πάντα ευκολά να είναι παρών κάποιος,γιάυτο και αυτη η δυνατότητα,για να έχει μεγαλύτερη δύναμη η αναθεώρηση του καταστατικού,γιατι άλλο να γίνει με 60 άτομα και άλλο με 200.
Οχι το τι θα αλλάξει δεν ξέρω,μάλλον ετοιμάζουν το έδαφος για την πρόταση-βόμβα που θα κάνω affraid

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Eδω το προς έγκριση καταστατικό,απο το site της εταιρίας:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Valeroi

Valeroi

Εγώ θα προσπαθήσω να είμαι, έχουμε ιδέα τι άλλαξε? ποιο άρθρο? δηλαδή είναι κάτι τυπικό που άλλαξε?

http://philatelious.wordpress.com

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Φίλε μου διαβάζωντάς το με μια γρήγορη ματιά δεν βρήκα κάτι φοβερο...''φοβερή'' ήταν όμως η πίεση απο το πρόεδρο,επίτιμο και κανονικό,τον έφορο,Νεοκλής ακόμα,για να δώσω το παρών και να σας το πω και σε σας,προσπαθώντας να σας πείσω να έρθετε !

SHH_Egeo

SHH_Egeo


ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΥ 2017


Ψηφίσατε?
Αν όχι νομίζω το τι δεν συζητιέταιSmile

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

A,εγώ ψήφισα,μεταξύ των δύο,που είναι πολύ ωραία και ιστορικά πονήματα, τα οποία συνεχίζονται(?),αυτού που γνωρίζω και προσωπικά, του γιατρού Μυλωνακη.

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:A,εγώ ψήφισα,μεταξύ των δύο,που είναι πολύ ωραία και ιστορικά πονήματα, τα οποία συνεχίζονται(?),αυτού που γνωρίζω και προσωπικά, του γιατρού Μυλωνακη.

Παρομοίως Cool

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης