Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πανελλήνια έκθεση Ερμής 2017,28/10-05/10

+5
Νίκος Βαρουξής
Valeroi
Παναγιώτης Ρασσιάς
SHH_Egeo
Admin
9 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Admin

Admin
Admin

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://philotelists.forumgreek.com

SHH_Egeo

SHH_Egeo

ΜΠΡΑΒΟ!
Επιτέλους γιατί αν περιμέναμε απο την ΦΕΑ confused
6 εκθέματα για τα Δωδεκάνησαbounce  
Και ένα βέβαια του δάσκαλου Μιχάλη Πετραδάκη Smile με 8 πλαίσια Shocked
Επίσης του Αλέξη Παπαδόπουλου(alexiosp)
Για μΚΕ τίποτα No

Και βέβαια ο ΜΕΓΑΛΟΣ MERCURY I love you



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SHH_Egeo στις Παρ Οκτ 06, 2017 11:13 pm, 1 φορά


_________________
Knowledge not shared is lost

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Embarassed Cool

Valeroi

Valeroi

SHH έπρεπε να κατεβάσεις μΚΕ

http://philatelious.wordpress.com

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Valeroi έγραψε:SHH έπρεπε να κατεβάσεις μΚΕ

Παίδες ευχαριστώ για την παρότρυνση,αλλά δεν αισθάνομαι οτι υπάρχει λόγος,αν και υπάρχει υλικό .Εχω ξαναπεί οτι άν θελήσω να πουλήσω(πράγμα που απεύχομαι) θα ήταν ένας σοβαρός λόγος.
Πιό πολύ αισθάνομαι οτι θέλω να γράψω παρά να εκθέσω.
Η βιβλιογραφία που υπάρχει στις μΚΕ έχει ανατραπεί με νεότερα ευρήματα.Εχω όμως να μάθω πολλά ακόμη Smile Smile
Στα γεράματα βλέπουμε Smile


_________________
Knowledge not shared is lost

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Μία όμορφη βραδιά τελείωσε. Η παρέα που εξαιτίας σας μπήκα μου προσέφερε μία επικοδομητική επίσκεψη στην ΕΦΕ όπου είδα τα πλαίσια του κου Χαζάπη αναρτημένα. Αυτό, με ξενάγηση από τον κύριο Σωτηρόπουλο, όπου με υπομονή μου εξηγούσε τι έβλεπα, από μόνο του είναι στα ανεκτήμητα για μένα. Η συζήτηση με το φίλο Valeroi άνοιξε ορίζοντες και το μάθημα που ακολούθησε στο φαγητό με την εξαιρετική παρέα ολοκλήρωσαν με τον καλύτερο τρόπο μία υπέροχη βραδιά. Σας ευχαριστώ για τη δυνατότητα που μου δώσατε και δίνετε να κάνω τα πρώτα μου μπουσουλήματα στον όμορφα αυτό χώρο.

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Φιλαρακια μου καλα που γινετε αυτη η εκθεση να προσπαθησω καποια μερα να την επισκεφτω? Λαμβανει κανεις απο την παρεα μας να τον γνωρισω κιολας!

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Tasos έγραψε: Φιλαρακια μου καλα που γινετε αυτη η εκθεση να προσπαθησω καποια μερα να την επισκεφτω? Λαμβανει κανεις απο την παρεα μας να τον γνωρισω κιολας!

Ως manager του Mercury Very Happy ενημερώνω οτι λαμβάνει μέρος.
Κυριακή 29/10 πρωι θα πάμε ελάτε θα γίνει μπούγιο και θα περάσουμε όμορφα Smile Smile


_________________
Knowledge not shared is lost

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ασφαλώς και θα γίνουν οι κινήσεις που πρέπει για να βρεθούμε,να γνωριστούμε,να δούμε παρέα τα εκθέματα,να πιούμε και καφέ στο χέρι,μέσα απο την άνεση που μας δίνει η Κύριακή,καθώς υπάρχει κα το Σάββατο[αν και έχει και το ντέρμπυ],η Δευτέρα πολύ δύσκολη για μένα,η Τρίτη καλύτερη,μιλάμε πάντα για απόγευμα όσο αφορά την παρουσία μου,Τετάρτη λογικά ΄΄ξεστολίζουμε'' για να πάρουν την θέση τους τα υπόλοιπα εκθέματα των ημερών 2/11/ με 5/11.
Midili,Shh,valeroi ξέρετε ποιός θα έρθει ?
μα ο αόρατος χρήστης GTP Very Happy Cool
ερχετε σήμερα απο εδώ,μα τι γίνετε και δεν μπαίνεις στο φορουμ,σου μυρίζει ?
ναι,μου λεει,ο γίος μου δεν με βάζει απο το η/υ ,ρε george του λέω τσάκωσε ένα λαπτοπάκι ή ένα κινητο με μεγάλη οθόνη να έρθεις να στα δείξω εγώ τα πάντα και να μη έχεις ανάγκη τον γιό σου...καλά στη έκθεση πες τε του και σεις τίποτα ο τύπος είναι απίστευτος συλλέκτης...
Προ εβδομάδος μου έδειχνε λότα Καραμήτσου ,όλα Βελγικά ασφάγιστα ,σύνολο 1000ε   Shocked  Rolling Eyes

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:μα ο αόρατος χρήστης GTP Very Happy Cool


Προ εβδομάδος μου έδειχνε λότα Καραμήτσου ,όλα Βελγικά ασφάγιστα ,σύνολο 1000ε   Shocked  Rolling Eyes

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

cyclops cyclops cyclops


_________________
Knowledge not shared is lost

Panos stamp



Tasos έγραψε: Φιλαρακια μου καλα που γινετε αυτη η εκθεση να προσπαθησω καποια μερα να την επισκεφτω? Λαμβανει κανεις απο την παρεα μας να τον γνωρισω κιολας!

Εκεί θα είμαι.

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Panos stamp έγραψε:Εκεί θα είμαι.


Ολες τις μερες, ωρες? Εκθετης κατι?

Panos stamp



Απογεύματα τις καθημερινές, και πρωινά τα σαββατοκύριακα. Δεν είμαι εκθέτης δυστυχώς.

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Panos stamp έγραψε:Απογεύματα τις καθημερινές, και πρωινά τα σαββατοκύριακα. Δεν είμαι εκθέτης δυστυχώς.

Λεω για τριτη απογευμα να παω που θαναι και ο Mercury οπως εγραψε γιατι ΣΚ δεν θα μπορω.

Panos stamp



Tasos έγραψε:
Panos stamp έγραψε:Απογεύματα τις καθημερινές, και πρωινά τα σαββατοκύριακα. Δεν είμαι εκθέτης δυστυχώς.

Λεω για τριτη απογευμα να παω που θαναι και ο Mercury οπως εγραψε γιατι ΣΚ δεν θα μπορω.
θα μας δεις εκεί.

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Φίλοι πολύ ωραία τα λέτε,την επόμενη εβδομάδα εγώ προσωπικά θα σας γράψω και τις ώρες που θα είμαι,καθώς λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών θα μπορέσω συγκεκριμένες ώρες [αν ήταν στο χέρι μου θα νοίκιαζα αυτοκινούμενο και θα κοιμόμουν απ'έξω Laughing ]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Η ΄Εκθεση θα πραγματοποιηθεί στη Νέα Χαλκηδόνα Αττικής, στην αίθουσα «Ι. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ» του Δήμου Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας (Εθν. Αντιστάσεως και Βάρναλη) επί του Πάρκου ‘’Γεώργιος Αποστολάκης‘’ της Νέας Χαλκηδόνας (πρώην Στρατιωτικό Εργοστάσιο)

Κάτι δεν παει καλά εδώ...
Στο χάρτη υπάρχουν δύο Εθ.αντιστάσεως ή μια διασταυρώνεται με Βάρναλη αλλά δεν έχει πάρκο,η άλλη έχει πάρκο αλλά δεν έχει οδο Βάρναλη...
Να υποθέσω ότι η έκθεση θα γίνει εκει που είναι το πάρκο?

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Καλησπέρα. Η έκθεση θα γίνει στο χώρο (πάρκο) που βρίσκεται στη γωνία Αντιστάσεως με Βάρναλη. Αυτή η γωνία βρίσκεται αριστερά όπως ξεκινά η Δεκελείας μετά την Αχαρνών. Όσοι έρχονται από Αθήνα και ανεβαίνουν από Αχαρνών στρίβουν δεξιά προς νέα Φιλαδέλφεια. Εκεί μετά το φανάρι στρίβεται αριστερά και αναζητάτε χώρο στάθμευσης γιατί η απόσταση είναι μικρότερη των 500 μέτρων. Όσοι ανέβουν από Πατησίων, στο ύψος της Αγίας Βαρβάρας (σταθμός ΗΣΑΠ Πατήσια) μένουν αριστερά και ακολουθούν το δρόμο όπου μετά από 1000 περίπου μέτρα βρίσκονται στο ίδιο φανάρι που αναφέρθηκε πριν. Όσοι έρχονται από εθνική οδό βγαίνουν στην έξοδο "Αχαρνών", και παιρνώντας το υπερκατάστημα Σκλαβενίτης μένουν στα αριστερά και στρίβουν αριστερά στο φανάρι. Μετά καταλήγουν στο ίδιο φανάρι που αναφέρθηκε. Όσοι τέλος έρθουν κατεβαίνοντας τη Δεκελείας μετά το κατάστημα Δημητριάδης action stores στρίβουν δεξιά και αναζητούν θέση στάθμευσης. Ελπίζω να βοήθησα. Για όποια απορία ....... εδώ. Ακολουθεί φώτο περιοχής.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NikMar στις Σαβ Οκτ 21, 2017 3:14 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Ορθογραφία)

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Η φωτογραφία :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Καλό απόγευμα.

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Gps είσαι.Μπράβο χρειαζότανε I love you


_________________
Knowledge not shared is lost

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης