Philotelistes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πανελλήνια έκθεση Ερμής 2017,28/10-05/10

+5
Νίκος Βαρουξής
Valeroi
Παναγιώτης Ρασσιάς
SHH_Egeo
Admin
9 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Ααα, μόλις συννενοήθηκα τηλεφωνικώς και την Τρίτη το απόγευμα θα έχω μαζί μου, ποιόν άλλο?
μα τον αόρατο χρήστη GTP Smile

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Mercury έγραψε:Ααα, μόλις συννενοήθηκα τηλεφωνικώς και την Τρίτη το απόγευμα θα έχω μαζί μου, ποιόν άλλο?
μα τον αόρατο χρήστη GTP Smile

GTP affraid Suspect Question

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Βλεπω σημερα να γινει χαμος... κοσμοσυρροη!!! Very Happy

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Εγω με τον άλλο κύριο θα ξεκινήσουμε απο τον εξωτικό Υμηττό γύρω στις 18'15,υπολογίζω πως κατα τις 19'00 θα είμαστε στη έκθεση,ε,λογικά μέχρι τις 20'30 θα κάτσουμε.
Σήμερα μετα απο τρεις μέρες και τέτοια ώρα,σίγουρα υα είναι πολύ άνετα,καλό αυτο για να δούμε με την ησυχία μας τα εκθέματα[θα έχω και το σκαμνάκι πάλι μαζί μου Laughing ]

Theosal

Theosal

Πάνο καλημέρα,
Γιατί δεν εκθέτεις και σε εμάς, που είμαστε από μακριά και δεν μπορούμε να είμαστε κάθε τόσο Αθήνα, όλα αυτά τα καλούδια που εξέθεσες στην Έκθεση την προηγούμενη εβδομάδα;;;
Εμείς δεν έχουμε ψυχή;;;
Θεόφιλος

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

Theosal έγραψε:Πάνο καλημέρα,
Γιατί δεν εκθέτεις και σε εμάς, που είμαστε από μακριά και δεν μπορούμε να είμαστε κάθε τόσο Αθήνα, όλα αυτά τα καλούδια που εξέθεσες στην Έκθεση την προηγούμενη εβδομάδα;;;
Εμείς δεν έχουμε ψυχή;;;
Θεόφιλος

Cool
,ναι,εξάλλου το έχω πει,απλά περιμένω να τελειώσει η έκθεση,απο την Κυριακή και μετά.

Ασε που με έχει μπερδέψει ο tasos με τα τοπικ των σφαλματων....κάπως πρέπει να τα φτιάξω τώρα...
.

Theosal

Theosal

Έτσι είναι όταν είσαι admin, το έζησα και τα παράτησα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ, γιατί έτρωγα την μέρα μου για να συντηρώ το site....

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Mercury έγραψε:Ασε που με έχει μπερδέψει ο tasos με τα τοπικ των σφαλματων....κάπως πρέπει να τα φτιάξω τώρα....


Ελα ελα δουλεια πολυ ρεκλα και κους κους βλεπω...γρηγορα στην μελετη σας! lol!

Theosal

Theosal

Εγώ μιλάω από το γραφείο, είμαι πολυπράγμων και καταφέρνω να απαντάω σε πολλά email και άλλα sites ταυτόχρονα, δεν πάιζω.... Idea Wink

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Theosal έγραψε:Εγώ μιλάω από το γραφείο, είμαι πολυπράγμων και καταφέρνω να απαντάω σε πολλά email και άλλα sites ταυτόχρονα, δεν πάιζω.... Idea Wink

Μπραβο! Ευγε!!! Ειδες του βαζω δουλειες και με κυνηγαει.... χαχαχαχαχ

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Παίδες το Σάββατο μεσημέρι λέμε να πάμε με τον Πάνο στην έκθεση για τη δεύτερη περίοδο..Οσοι πιστοί δηλώστε συμμετοχή.Δείτε τους εκθέτες και θα καταλάβετε τι εννοώ. Shocked



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SHH_Egeo στις Πεμ Νοε 02, 2017 6:51 pm, 3 φορές συνολικά

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Χμμμ καιω καρβουνο καθοτι αδαεις... Rolling Eyes

kostakis88



SHH_Egeo έγραψε:Παίδες το Σάββατο μεσημέρι λέμε να πάμε με τον Πάνο στην έκθεση για τη δεύτερη περίοδο..Οσοι πιστοί δηλώστε συμμετοχή.Δείτε τους εκθέτες και θα καταλάβετε τι εννοώ. Shocked

αν το κανετε κυριακη,κατι μπορει να καταφερω να ερθω και εγω.για σαββατο μαλλον αδυνατο...αλλα θα εχουμε χρονο και για κουβεντα,οχι μονο ματι... Cool Cool

Νίκος Βαρουξής

Νίκος Βαρουξής

Καλησπέρα σε όλους. Γυρίζοντας σήμερα από τη δουλειά έκανα την παράκαμψη και πήγα από την έκθεση. Ακόμη καθαρίζω τα μάτια μου. Εξαιρετικά εκθέματα. Από που να ξεκινήσει κάποιος και που να τελειώσει. Σίγουρα το Σάββατο θα έχετε θέματα πολλά να συζητήσετε κατά την επίσκεψη, όσοι πάτε. Εμείς (Μαρίνα Νίκος) θα πάμε το μεσημέρι αργά, μιας και το κορίτσι είναι εκτός Αθηνών για επαγγελματικούς λόγους. Καλή συνέχεια σε όλους.

SHH_Egeo

SHH_Egeo

NikMar έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Γυρίζοντας σήμερα από τη δουλειά έκανα την παράκαμψη και πήγα από την έκθεση. Ακόμη καθαρίζω τα μάτια μου. Εξαιρετικά εκθέματα. Από που να ξεκινήσει κάποιος και που να τελειώσει. Σίγουρα το Σάββατο θα έχετε θέματα πολλά να συζητήσετε κατά την επίσκεψη, όσοι πάτε. Εμείς (Μαρίνα Νίκος) θα πάμε το μεσημέρι αργά, μιας και το κορίτσι είναι εκτός Αθηνών για επαγγελματικούς λόγους. Καλή συνέχεια σε όλους.

Φίλε Νίκο φοβερά κομμάτια!
Εγω είχα ραντεβού με τον Μ. Πετραδάκη εκεί την Τετάρτη οπου και πήγα να τον βοηθήσω να στήσει το έκθεμά του.8 πλαίσια παρακαλώ.
Μαζί με το στήσιμο όπως καταλαβαίνετε τον έπρηξα στις ερωτήσεις αλλα έλεγε και μόνος του.Μεγάλος δάσκαλος με πολυβραβευμένα εκθέματα.
Θα βραβευθεί και τώρα, μενει να δούμε ποιό βραβείο θα πάρει.
Στη NOTOS είχε βραβευθεί με το εκθεμα Οθωμανικά ταχυδρομεία στα Δωδεκάνησα 1868-1913.Απο εκεί που ξεκινάω εγώ με την Ιταλική περίοδο
Εχει και άλλα πολύ "δυνατά" εκθέματα στην έκθεση

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Δυστυχως δεν θα μπορεσω οποται καλα να περασετε!!!

Admin

Admin
Admin

Tasos έγραψε:Δυστυχως δεν θα μπορεσω οποται καλα να περασετε!!!

είδες τι είσαι?
τώρα που θα είμαι και ποιό άνετος, καθότι απλώς επισκέπτης ,εσυ΄δεν...

https://philotelists.forumgreek.com

SHH_Egeo

SHH_Egeo

Admin έγραψε:
Tasos έγραψε:Δυστυχως δεν θα μπορεσω οποται καλα να περασετε!!!

είδες τι είσαι?
τώρα που θα είμαι και ποιό άνετος, καθότι απλώς επισκέπτης ,εσυ΄δεν...

Και θα είμαι και εγώ που δεν έχουμε γνωριστεί Question

Παναγιώτης Ρασσιάς

Παναγιώτης Ρασσιάς

SHH_Egeo έγραψε:
Admin έγραψε:
Tasos έγραψε:Δυστυχως δεν θα μπορεσω οποται καλα να περασετε!!!

είδες τι είσαι?
τώρα που θα είμαι και ποιό άνετος, καθότι απλώς επισκέπτης ,εσυ΄δεν...

Και θα είμαι και εγώ που δεν έχουμε γνωριστεί Question

εσένα δεν σε παίζω ,είσαι ζόρικος φιλοτελιστής.... Cool

Theosal

Theosal

Πωπω πω, Νικόλα, μόνος θα μείνεις....

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης